EREKCIA - ACHILOVA PäTA MUŽOV I VZŤAHOv

EREKCIA – ACHILLOVA PÄTA MUŽOV A ICH VZŤAHOV


Problémy s erekciou trápia nemalé percento mužov naprieč vekovým spektrom i svetadielmi. Faktom zostáva, že erektilnou dysfunkciou trpí vo väčšom počte muži po triciatke. Nie je teda prekvapujúce, že neschopnosť dosiahnutia či udržania erekcie trápi nie len samotných mužov, ale predstavuje hrozbu tiež pre dlhodobé partnerské vzťahy.

 

EREKCIOU TO ZAČÍNA, ROZCHODOM NEZRIEDKA KONČÍ

Hlavnou príčinou rozkladu vzťahu nemusí nutne byť samotná erekcia. Hlavným viníkom bývajú jej následky, ktoré vnášajú nepokoj do partnerského súžitia. Zatiaľ čo muž trpí pocitom neschopnosti a obavami o budúcnosť vzťahu, ženy sa nezriedka zmocňuje podozrenie, že se partnerovi prestala páčiť alebo že si našiel inú a na sex s ňou skrátka stratil chuť.

Erektilná dysfunkcia na seba často nabaľuje ďalšie frustrácie a celý kolos potom môže vyústiť v kalamitu, tj. rozchod, v horšom prípade rozvod.

 

PROBLÉMy S EREKCiou RiEŠTE IHNEĎ A SPOLoČNe

Zásadné je o probléme s partnerkou otvorene hovoriť. Jednorázové zlyhanie ešte nemusí nič znamenať. Pokiaľ sa však s nestabilnou erekciou stretávate dlhšiu dobu, prikročte k činom!

A kedže poruchy erekcie nezriedka súvisia s psychikou či nedostatočným prekrvením v oblasti penisu, nie je rozhodne od veci ešte pred návštevou špecialistu vyskúšať kvalitné, tj. overené a oficiálne schválené prípravky na zlepšenie erekcie.

 

ABY BoL MUŽ V POSTELI FIT – KVALITNé DOPLnKY STRAVY A INTíMNa KOzMETIKA

Snahy o podporu erekcie rozhodne nemusia byť mužovi a žene nepríjemné. Naopak!

V ponuke sú napríklad špičkové spreje a lubrikačné gély s výťažkami prírodných afrodiziak a s obsahom účinných látok, ktoré prekrvujú pohlavné svaly a umocňujú reakcie na sexuálne podnety. Zároveň ide o bezpečné prípravky, ktoré môžu zaujímavo spestriť váš sexuálny život.

Maximálny podiel podporných látok (L-arginin, muira puama, L-citrulin aj.) obsahujú kvalitné výživové doplnky, ktoré je možné užívať v tekutej forme alebo ako kapsule.

Pamätajte, že se rozhodne vyplatí investovať do certifikovaných produktov s notifikáciou a schválením na UVZSR, ako hazardovať so zdravým nákupom prípravkov bez príslušných schválení.

Nehádžte problémy s erekciou za hlavu – plnohodnotný sexuálny život a zdravý partnerský vzťah za vaše úsilie stojí!

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.